Pacandův hattrick, Skácel se trefil dvakrát

Tři branky vstřelil v duelu rakouské fotbalové ligy Milan Pacanda z Innsbrucku na trávníku Sturmu Štýrský Hradec. Dvakrát dotahoval vedení domácích, třetí trefa byla vítězná. Marek Kincl vyšel naprázdno v duelu Rapidu s Paschingem, přesto je s devíti trefami v tabulce střelců druhý. Jeho tým, v němž působí i Radek Bejbl, však zdolal celek, jehož dres obléká Petr Voříšek.

Bývalý hráč Sparty Milan Pacanda

Dvě branky vstřelil během sedmi minut Rudolf Skácel, tým Heart of Midlothian se radoval z výhry nad Livingstonem. Michal Pospíšil v poslední dvacetiminutovce vystřídal Romana Bednáře.

První podzimní gól Marka Nikla znamenal vítězství Norimberku v Mönchengladbachu. Jeho spoluhráč Jan Polák odehrál 69 minut, v týmu domácích přišel na trávník v 67. minutě Václav Svěrkoš, Milan Fukal zůstal na lavičce. I když Tomáš Rosický byl nejlepším hráčem Dortmundu, ani on nezabránil nečekané prohře Borussie na Westfalském stadiónu s Hannoverem. V celku hostí nastoupil na druhý poločas Jiří Štajner a přihrál na druhou branku. Petr Ruman se jednou brankou podílel na výhře Mohuče 5:1 nad Wolfsburgem.

Bielefeld doma podlehl Schalke a 66 minut u toho byl v dresu domácích David Kobylík, zatímco Radim Kučera je zraněný. David Jarolím podal výborný výkon a byl na hřišti u výhry Hamburku nad Kolínem. Radost mu nezkazila ani žlutá karta.

Po faulu na Baroše nedal Barry penaltu

Petr Čech vychytal osmou nulu v podzimní části Premier League a Chelsea vyhrála nad Middlesbroughem. Milan Baroš se podílel na bodu Aston Villy v Newcastlu, a to na něj byla v závěru ještě odpískána penalta, kterou však Barry nedal. Patrik Berger je stále na marodce. Radek Černý sledoval z lavičky Tottenhamu výhru nad Sunderlandem.

Marek Jankulovski odehrál celý zápas za AC Milán, ale porážce na trávníku Chieva z předměstí Verony nezabránil. Navíc viděl žlutou kartu. V souboji Fiorentiny s Juventusem proti sobě stáli celých devadesát minut reprezentanti Tomáš Ujfaluši a Pavel Nedvěd, který dovedl Juventus k tříbodovému zisku.

Rozehnal neuhlídal Carewa

David Rozehnal tentokrát neuhlídal Nora Carewa a ten pomohl k výhře Lyonu nad Paris St. Germain. Jaroslav Plašil pro zranění kolena ze Strahova chyběl Monaku ve vítězném duelu s Le Mans, zraněný René Bolf stále schází Auxerre, které však rozstřílelo Nantes. Vladimír Šmicer si zahrál poslední čtvrthodinu za Bordeaux proti Lille a pomohl mu k těsnému vítězství.

David Culek se radoval z bodu za remízu FC Brusel v Lierse, Michala Ščasného naopak mrzela dělba bodů jeho Westerlo s Waregemem. Zdeněk Grygera i Tomáš Galásek odehráli celý zápas za Ajax, který doma zdolal Waalwijk.