Marseille - Lorient 1:1Marseille pouze remizovala v lize s Lorientem

Marseille

Jeden ze soupeřů fotbalistů Liberce v základní skupině Evropské ligy Marseille remizovala v desátém kole francouzské ligy s Lorientem 1:1. V tabulce Olympique zůstal na šestnáctém místě, z posledních pěti zápasů získal pouhé dva body.

Fanoušci Olympique Marseille povzbuzují svůj tým .

V osmé minutě sice dostal míč za záda Lecomteho domácí záložník Alessandrini, gól však neplatil kvůli ofsajdu. O chvíli později ale dostala Marseille k dispozici pokutový kop, který Batshuayi bezpečně proměnil. Belgický útočník se v této sezoně podílel už na devíti ligových brankách: sedm jich vstřelil a na dvě přihrál.

Jenže hosté ještě do poločasu srovnali, když po dlouhém Bellugouově nákopu vybojoval míč Moukandjo a z první střely Lorientu na bránu skóroval.

Marseille nastoupila v sestavě Mandanda - Manquillo, N'Koulou, Rolando, Mendy - Alessandrini (82. Sarr), Diarra, Cabella, Silva (63. Romao), Ocampos (63. N'Koudou) - Batshuayi.

Francouzská fotbalová liga - 10. kolo:
Marseille - Lorient 1:1 (21. Batshuayi z pen. - 37. Moukandjo)
Bordeaux - Montpellier 0:0
Rennes - Nice 1:4 (88. Grosicki - 14. Bodmer, 53. Ben Arfa, 75. Traoré, 80. Benrahma).