Rapid podlehl před soubojem s Plzní v lize poslednímu Wolfsbergu

Fotbalisté Rapidu Vídeň, se kterými se v základní skupině Evropské ligy utká Plzeň, prohráli v rakouské lize na hřišti posledního Wolfsbergu 1:2. Nevyužili tak šanci vrátit se do čela tabulky, na Salcburk a Austrii Vídeň ztrácejí dva body.

Ve 42. minutě prostřelil brankáře Novotu z úhlu Ynclan, v druhém poločase pojistil teprve druhé vítězství Wolfsbergu v sezoně Ouédraogo. V závěru pouze zkorigoval stav Schaub. Vídeňský celek podruhé za sebou nezískal ani bod.

Rapid hrál v sestavě Novota - Auer, Sonnleitner, Dibon, Stangl - Petsos (16. Grahovac), Schwab - Schaub, Alar (60. S. Hofmann), Kainz - Jelič (73. Prosenik).

První vzájemné střetnutí mezi Rapidem a Plzní se uskuteční ve čtvrtek od 21:05 ve Vídni.