Juventus jen remizoval v Římě s Laziem

ŘÍM

Juventus Turín v sobotu po pěti vítězstvích pouze remizoval v Římě s Laziem 1:1 a při své premiérové remíze v soutěži teprve podruhé v ročníku ztratil body. V neděli mohou z jeho náskoku ukrojit pronásledovatelé Interu Milán a Fiorentiny. Oba nyní ztrácejí jedenáct bodů.

Remízu zachránil pro hostující "Starou dámu" ještě v prvním poločase francouzský kanonýr David Trezeguet, který už skóroval počtrnácté a jen dva góly ztrácí na Toniho z Fiorentiny. Vedení pro domácí obstaral o jedenáct minut dříve Rocchi.

Treviso porazilo v duelu týmů ohrožených sestupem 2:1 Lecce. Oba góly vítězů vstřelil Filippini.

Výsledky - 16. kolo:
Treviso - Lecce 2:1 (31. a 64. Filippini - 69. Vučinič z pen.), Lazio Řím - Juventus Turín 1:1 (16. Rocchi - 27. Trezeguet).