Necid v Turecku řádil! Takhle dal v poháru dva góly, první byl výstavní

Reprezentační útočník Tomáš Necid v Turecku góly střílet nezapomněl. Svému Bursasporu pomohl k pohárové výhře 3:2 na hřišti Tepeciku dvěma góly, přičemž ten první vstřelil po efektní akrobatické střele přes hlavu. Další český fotbalista obránce Tomáš Sivok zůstal v týmu hostů jen na lavičce.

Góly Tomáše Necida v Tureckém poháru.

Necid proti soupeři ze čtvrté nejvyšší soutěže nejprve ve 42. minutě po rohu otevřel skóre povedeným kopem přes hlavu. Za dvě minuty se trefil podruhé, když si našel míč odražený od břevna a hlavou ho snadno umístil do sítě. Šestadvacetiletý útočník v této sezoně vstřelil už 12 soutěžních branek.

Bursaspor tak vstoupil vítězně do druhé fáze Tureckého poháru, který se hraje v osmi skupinách po čtyřech týmech.