Necid gólem z penalty přispěl k výhře Bursasporu

Ankara

Český fotbalový útočník ve službách tureckého Bursasporu Tomáš Necid gólem z penalty přispěl k ligové výhře 3:2 na hřišti Gaziantepsporu. Odchovanec pražské Slavie se prosadil v pátém soutěžním utkání za sebou.

Útočník Tomáš Necid na tréninku české reprezentace před zápasy kvalifikace ME 2016 s Tureckem a v Nizozemsku.

Bursaspor nezačal dobře a po prvním poločase prohrával 0:1. V 72. minutě ale z penalty vyrovnal Necid a navázal na něj o šest minut později střídající Yilmaz. Domácí sice srovnali zásluhou Chibuikeho, vítězný gól si ale připsal stoper Cinaz a Bursaspor vyhrál potřetí v řadě.

Pro Necida to byl desátý ligový gól v sezóně, daří se mu ale také v poháru, kde přidal dalších pět branek. Jeho spoluhráč Tomáš Sivok do zápasu nezasáhl.