Kasimpasa při Pavelkově debutu remizovala s Basaksehirem

Fotbalista David Pavelka má za sebou debut v dresu Kasimpasy, kam minulý týden přestoupil z Liberce. V dnešním duelu 19. kola turecké ligy naskočil do hry v nastaveném čase při remíze 1:1 na hřišti Basaksehiru. Kasimpasa tak nevyužila šanci dotáhnout se v tabulce na třetí Galatasaray a je šestá.

David Pavelka už si za asistence svých manažerů Viktora Koláře (vlevo) a Jindřicha Šťastného zvyká v turecké Kasimpase.

Čtyřiadvacetiletý Pavelka se Kasimpase upsal minulý týden a dnes se objevil na lavičce. Odtud sledoval, jak se jeho noví spoluhráči ujali v závěru poločasu vedení po gólu Derdiyoka.

Jenže deset minut před koncem domácí srovnali. Český reprezentant do hry nastoupil těsně před závěrečným hvizdem, na remíze už nic nezměnil.