Montpellier - Marseille 0:1Marseille i v oslabení prodloužilo sérii neporazitelnosti

Montpellier

Fotbalisté Marseille ve 24. kole francouzské ligy vyhráli 1:0 na hřišti Montpellieru a už pojedenácté za sebou bodovali. Teprve podruhé z posledních osmi zápasů to však bylo plným ziskem, když protrhli série remíz. V tabulce tak tým z přístavního města poskočil na šesté místo dva body za příčky znamenající postup do evropských pohárů.

Marseille neprohrálo od začátku listopadu, ale nedařilo se mu vyhrávat. Tentokráte však udrželo čisté konto. Ke třem bodům tak stačil jediný gól N'Koudoua z 68. minuty. Hned vzápětí sice hosté přišli o vyloučeného Thauvina, který při své premiéře po příchodu z Newcastlu vydržel na hřišti jen deset minut, ale ani to Montpellieru k vyrovnání nepomohlo. Pro Marseille to byla už čtvrtá červená karta za posledních sedm týdnů.