Rubriky:

Evropské ligy

Drogba se zastal potrestaného Auriera z PSG, chybuje prý každý

18. února 2016 17:12 - Paříž

Fotbalisty Sergeho Auriera, který byl za urážky trenéra Laurenta Blanca i některých spoluhráčů vyřazen z kádru Paris St. Germain, se zastal slavný krajan Didier Drogba. Podle něj si mladý obránce Pobřeží slonoviny takové odsouzení nezaslouží, protože občas chybuje každý.

 

Claude Paris, ČTK/AP

Třiadvacetiletý Aurier o víkendu během diskuse s fanoušky na sociálních sítích například nazval kouče Blanca "teploušem", který má orální sex s největší hvězdou PSG Zlatanem Ibrahimovicem, kritizoval také spoluhráče Ángela Di Maríu, Salvatorea Sirigua nebo Gregoryho van der Wiela. Vedení francouzského mistra Auriera i přes omluvu okamžitě suspendovalo a je možné, že s ním úplně rozváže smlouvu.

Podle Drogby sklidil jeho "mladší bratr" Aurier za svůj přehmat příliš tvrdou kritiku. "Ano, udělal chybu a řekl věci, které říkat neměl. Ale chybujeme všichni - hráči (včetně mě), trenéři, manažeři, rozhodčí, prezidenti klubů i fanoušci. Chybu dělají i lidé, podle kterých by měl jít Serge do vězení," napsal Drogba na svém twitteru.

"Jak se mohou mladí hráči poučit ze svých chyb, když nedostávají správnou podporu a rady? Raději bychom měli mladíky vzdělávat, jak se mají chovat, a připravovat je na svět, kde sociální média mohou udělat, nebo zničit vaši kariéru," přidal útočník Montrealu Impact a bývalý kapitán reprezentace Pobřeží slonoviny.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy