Rubriky:

Evropské ligy

Živě

Švejdík mění hostování, má namířeno do Žiliny

19. února 2016 11:09 - Praha
(Aktualizováno: 19. února 2016 13:20)

Obránce Ondřej Švejdík má namířeno ze Sparty na Slovensko. Podle serveru Aktuálně.cz bude třiatřicetiletý fotbalista do konce sezóny hostovat v Žilině. Smlouvu se čtvrtým celkem tabulky by měl podepsat v pondělí a rovnou se zapojit do přípravy.

 

Petr Hloušek, Právo

Podzim odehrál letenský stoper na hostování v Liberci, s nímž postoupil do Evropské ligy. Těsně před startem jara však Slovan oznámil, že s Ondřejem Švejdíkem již nepočítá.

"Ondrovi jsme nemohli nabídnout herní vytížení, které by odpovídalo jeho věku a zkušenostem. Z toho důvodu jsme se dohodli, že zkusí štěstí v jiném klubu," uvedl tiskový mluvčí libereckého klubu Lukáš Váňa.

Švejdík má do června kontrakt na Letné, kde působí od roku 2011 a s klubem před dvěma lety vyhrál pohár i titul. Vedle Liberce má za sebou také angažmá v Dukle, Bohemians 1905, Mladé Boleslavi, rodné Opavě a čtyři roky nastupoval v Nizozemsku za Groningen.

dos, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.