Lecjaks gólem přispěl k výhře Young Boys Bern v Lucernu

Obránce Jan Lecjaks gólem přispěl k výhře fotbalistů Young Boys Bern 3:2 v 29. kole švýcarské ligy na hřišti Lucernu. Jeho tým vyhrál potřetí v řadě a v tabulce je na druhém místě, na vedoucí Basilej má ale osmnáctibodovou ztrátu.

Český obránce Bernu Jan Lecjaks.

V nedělním zápase s Vaduzem (5:4) si Lecjaks vstřelil vlastní gól, dnes jej ale odčinil už v páté minutě zápasu v Lucernu, když po Gerndtově přihrávce otevřel skóre. Odchovanec Viktorie Plzeň se trefil poprvé od září 2014, kdy skóroval v Evropské lize proti Slovanu Bratislava. Ve švýcarské lize naposledy dal gól ještě o dva roky dříve.

Lucernu se sice povedlo vyrovnat na 1:1 a později i na 2:2, za hosty ale rozhodl v 63. minutě Kubo, který se v zápase prosadil dvakrát.