Chelsea převálcovala v Anglickém poháru Everton

Fotbalisté Chelsea porazili v opakovaném zápase čtvrtého kola Anglického poháru Everton jednoznačně 4:1 a postoupili do osmifinále. Po remíze 1:1 v Goodison Parku tentokrát vedoucí tým ligové soutěže neponechal nic náhodě a v poločase vedl už 3:0.

Ilustrační foto

Italského gólmana Carla Cudiciniho, který dostal přednost před Petrem Čechem, překonal pouze v 72. minutě z penalty Mikel Arteta. Kapitán John Terry však vzápětí znovu upravil na tříbrankový rozdíl.

Anglický pohár - 4. kolo
Chelsea - Everton 4:1, Middlesbrough - Coventry City (II. liga) 1:0.

Liverpool z manka neubral

Fotbalisty Liverpoolu čekala ve středu dohrávka 3. kola Premier League na hřišti Charltonu, v níž mohli stáhnout svou ztrátu na druhý Manchester United na pouhé tři body. Tu však nevyužili.

V brance hostů dostal příležitost teprve podruhé od loňského triumfu ve finále Ligy mistrů hrdina istanbulského zápasu Jerzy Dudek, jenž nahradil distancovaného Španěla Josého Reinu. Ve 42. minutě polský gólman fauloval Darrena Benta a sám postižený z penalty otevřel skóre. Druhou branku přidal vzápětí Young.