V ligovém utkání v Nantes byli vyloučeni oba brankáři

PAŘÍŽ

Gól z penalty sedm minut před závěrečným hvizdem zachránil fotbalistům Troyes bod za remízu 1:1 na hřišti Nantes v úterním utkání francouzské ligy, které nedokončili brankáři obou týmů.

Domácí získali vedení krátce předtím, když už po třech minutách využili početní převahu po vyloučení gólmana Le Croma. Brzy nato ho ze hřiště následoval jeho protějšek a kapitán Nantes Landreau.

Rozhodčí Sars navíc nařídil pokutový kop, z kterého Nivet překonal obránce Savinauda, jenž musel mezi tyče. Za Troyes dochytal zápas záložník Yamissi.

V druhém dnešním zápase 24. kola, který se na konci ledna nemohl uskutečnit kvůli špatnému terénu, podlehlo St. Etienne fotbalistům Nice 0:1.

Dohrávka 24. kola:
Nantes - Troyes 1:1 (77. Keserue - 83. Nivet z pen.), St. Etienne - Nice 0:1 (37. Bellion).