Utkání Cagliari s Fiorentinou se nedohrálo kvůli větru

ŘÍM

Ani půlhodinu nestrávil český obránce Fiorentiny Tomáš Ujfaluši se svými spoluhráči na hřišti Cagliari v utkání 29. kola italské ligy. Rozhodčí Pasquale Rodomonti totiž duel na Sardinii předčasně ukončil za bezbrankového stavu v 29. minutě kvůli silnému větru, jenž povalil plexisklo oddělující fanoušky od hrací plochy. Kdy bude utkání dohráno, zatím není známo.

DEFAULT TITLE

Před Fiorentinu na čtvrté místo se mohl alespoň dočasně dostat AS Řím, ale nečekaně prohrál 2:3 v Ascoli. Tým z metropole až do minulého víkendu vyhrál jedenáct ligových zápasů za sebou a v tom dvanáctém remizoval po inkasované brance v poslední minutě s Interem Milán.

Kolo uzavře od 20:30 šlágr Juventus Turín - AC Milán, jenž už může napovědět o ligovém šampionovi.

Itálie - 29. kolo:
Empoli - Chievo 2:1 (72. Rigano, 80. Tavano - 82. Brighi), Messina - Lecce 2:1 (26. D'Agostino, 85. Nanni - 44. Babu), Parma - Livorno 2:1 (37. Simplicio z pen., 82. Bresciano - 45. Bokayoko z pen.), Lazio Řím - Reggina 3:1 (25. Di Canio, 36. Rocchi, 68. Panděv - 70. Amoruso), Ascoli - AS Řím 3:2 (20. Quagliarella, 24. Paci, 42. Budan - 72. Taddei, 74. vlastní Comotto), Palermo - Udine 2:0 (53. Di Michele, 64. Tedesco), Cagliari - Fiorentina přerušeno v 29. minutě.