Anderlecht opět remizoval, inkasoval smolně jako Slavia

Fotbalisté Anderlechtu, které ve čtvrtek čeká po vítězství 3:0 v prvním zápase odveta čtvrtého předkola Evropské ligy se Slavií, podruhé za sebou v belgické lize remizovali. Ve čtvrtém kole nejvyšší soutěže hráli s Eupenem 2:2, ačkoliv dvakrát vedli. O vítězství je připravil smolný odraz míče od gólmana v závěru zápasu. V tabulce jim patří druhé místo se ztrátou dvou bodů na vedoucí Waregem.

Fotbalisté Anderlechtu se radují z gólu na hřišti Slavie v úvodním duelu play off Evropské ligy.

Anderlecht šel do vedení v 21. minutě po trefě Diega Capela, krátce před koncem poločasu ale inkasoval. Náskok opět získal hned po přestávce díky gólu Lukasze Teodorczyka, jenž se prosadil i v úvodním duelu se Slavií.

Deset minut před koncem se však míč po střele do tyče odrazil od gólmana Davyho Roefa do branky Anderlechtu podobně, jako dostala gól právě Slavia v domácím zápase předkola Evropské ligy, který nakonec prohrála 0:3.