Rubriky:

Evropské ligy

Jarolíma trápí pohmožděné stehno, ale v sobotu možná bude hrát

23. března 2006 14:56 - Hamburk

Dalším marodem z fotbalové reprezentace je momentálně David Jarolím. Záložník Hamburku má poraněný stehenní sval, ale věří, že by mohl stihnout sobotní bundesligový duel s Borussií Dortmund. Ta už o víkendu přivítala ve své sestavě uzdraveného Tomáše Rosického, jehož také sužovalo svalové zranění.

Jarolíma trápí zranění stehna už několik dní od sobotního duelu ve Wolfsburgu. Ve středu jej vystrašilo vyšetření ultrazvukem, které prokázalo natržený sval. V tom případě by Jarolím byl vyřazen minimálně na tři týdny. "Ale pak jsem šel na další vyšetření do tunelu, a to natržení naštěstí vyvrátilo, takže se mi dost ulevilo," řekl ve čtvrtek Jarolím.

Nyní se cítí lépe, i když jej stehenní sval občas zabolí. "Chodit můžu normálně, jen to občas cítím při nějakém pohybu. To je zřejmě tím, že mám po koňaru ve svalu krev. Až se to vytáhne, mohlo by to být lepší," prohlásil syn kouče pražské Slavie Karla Jarolíma.

Hamburk hostí Dortmund v sobotu a Jarolím junior se až těsně před utkáním rozhodne, jestli nastoupí. "Rád bych si proti Rosovi (Rosickému) zahrál. Ale rozhodnu se opravdu až těsně před zápasem podle toho, jak se budu cítit," dodal Jarolím.

Jarolím byl na skok v Praze

Hamburk je nejvážnějším soupeřem pro ligového lídra Bayern Mnichov a po výhře ve Wolfsburgu dostali hráči za odměnu krátké volno. Jarolím se na skok ukázal v Praze, a pokud by o víkendu nenastoupil, v této sezoně přijde teprve o druhý ligový zápas.

Autor dvou branek patří k oporám HSV, podle německých médií se však může stát, že jej zdravotní potíže připraví i o následující duel o týden později se Schalke.

Šrámy si v současné době léčí také další reprezentanti Koller, Lokvenc, Šmicer, Baroš, Grygera a Jiránek.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy