Nice - Caen 2:2

Fotbalisté Nice přišli doma o body s Caen

10. března 2017 21:00 - Paříž
(Aktualizováno: 10. března 2017 22:55)

Fotbalisté Nice ztratili ve 29. kole francouzské ligy body po domácí remíze 2:2 s Caen a mohou klesnout z druhého místa tabulky. Zároveň možná na delší dobu přišli kvůli zranění o klíčového záložníka Wylana Cypriena.

Nice může těšit alespoň to, že zlikvidovalo dvougólový náskok hostů, o který se postarali góly Ivan Santini a Yann Karamoh. Domácí favorit srovnal díky brankám Maria Balotelliho ze 71. minuty a Anastasiose Donise o šest minut později.

Dvaadvacetiletý Cyprien opustil hřiště na nosítkách v úvodu druhého poločasu s podezřením na vážné zranění kolena. Fotbalisté Nice už před několika týdny přišli do konce sezony o zraněného útočníka Alassanea Pléu.

Nice na druhém místě tabulky ztrácí dva body na vedoucí Monako a zároveň má náskok jednoho bodu před třetím Paris Saint-Germain. Oba tyto týmy mají víkendové zápasy k dobru.