Rubriky:

Evropské ligy

Jeden za jednoho. Ve Skotsku to platilo při slavném derby i na toaletách

12. března 2017 15:37 - Glasgow

Pořádek musí být! Před stadiónem, na tribunách, ale taky třeba na toaletách. Platilo to i při nedělním slavném derby skotských rivalů mezi Celtikem a Rangers. Jelikož fanoušci naposledy totálně zničili na stadionu záchody, pouštěli pořadatelé fanoušky na WC postupně. Ti nevěřili vlastním očím.

 

Russell Cheyne, Reuters

Řekli si o to sami, když loni v září zdemolovaly hordy fans toalety na stadiónu, bylo zle. Celtic si chtěl nákladnou rekonstrukci odpustit, a tak zavedl přísná pravidla. „Aby se zabránilo opakování těchto událostí z posledního utkání v Celtic Parku, budou pořadatelé dohlížet u vstupu na toalety, aby tam nedošlo k nějakému vandalství," stálo v pokynech před derby „starých firem".

A tak se na WC chodilo stylem, jeden fanda ven, jeden dovnitř. Fanoušky Rangers doprovodila na zápas policie, aby zabránila možným střetům, domácí tábor se bavil odpalováním zelených a bílých světlic. Na pořádek strážci pořádku dohlíželi od samého rána, protože kluby jsou nesmiřitelnými rivaly. Zápas nakonec skončil nerozhodně 1:1.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.