Rubriky:

Evropské ligy

Manchester odmítl nabídku Realu za Van Nistelrooije

19. července 2006 10:02 - KAPSKÉ MĚSTO

Nizozemský útočník Ruud van Nistelrooij se nestane posilou Realu Madrid. Britský list The Independent v úterý psal o jeho přestupu jako o hotové věci, ale anglický Manchester United nabídku španělského klubu odmítl. Během soustředění v Jihoafrické republice to řekl trenér Manchesteru Alex Ferguson.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

Van Nistelrooij na jaře vysedával na lavičce a chtěl z anglického klubu odejít, ale zatím na přestup musí zapomenout. "Odmítli jsme nabídku Realu a zůstává hráčem Manchesteru United," prohlásil Ferguson.

Podle španělských médií Real nabízel za třicetiletého nizozemského reprezentanta asi čtrnáct milionů eur, ale Ferguson zdůraznil, že Van Nistelrooij nebude laciný. Připomněl ukrajinského kanonýra Andreje Ševčenka, který stál Chelsea čtyřicet milionů eur.

Španělský velkoklub měl pro Van Nistelrooije připravenou tříletou smlouvu a materiály o nizozemském útočníkovi jako hráči Realu už dokonce omylem pronikly na klubové stránky. Real se za to v úterý v noci omluvil a přehmat vysvětlil technickou chybou.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy