Marseille - Paris SG 2:2

Cavani přímým kopem v nastavení zajistil pro PSG remízu v Marseille

22. října 2017 16:55 - Marseille
(Aktualizováno: 22. října 2017 23:13)

Fotbalisté Parisu St. Germain v 10. kole francouzské ligy remizovali 2:2 na hřišti Marseille. Hrozila jim první porážka od dubna a po 17 soutěžních zápasech, ale v nastavení ji odvrátil Edinson Cavani. Uruguayský kanonýr se prosadil v době, kdy PSG hrálo bez vyloučené hvězdy Neymara.

Pařížský celek, který v létě mohutně posílil, dosud v sezoně jen jednou remizoval, jinak vítězil. Jenže v Marseille favorit dvakrát prohrával. Na úvodní trefu Luize Gustava z dálky odpověděl Neymar. Ale když se 12 minut před koncem prosadil Thauvin, vypadalo to s PSG špatně.

Tlak neustál nejdražší hráč světa Neymar, který v rozmezí dvou minut dostal žluté karty, tu druhou za strčení do protihráče, a byl vyloučen. V nastavení však hosté vybojovali přímý kop a Cavani střelou o břevno zařídil remízu.

Francouzská fotbalová liga - 10. kolo:
Nice - Štrasburk 1:2 (54. Lees Melou z pen. - 23. a 49. Da Costa)
Troyes - Lyon 0:5 (49., 66. a 70. Depay, 21. Traoré, 90. Diaz)
Marseille - Paris St. Germain 2:2 (16. Luiz Gustavo, 78. Thauvin - 33. Neymar, 90.+3 Cavani)
1. Paris St. Germain 10 8 2 0 31:8 26
2. Monako 10 7 1 2 26:12 22
3. Nantes 10 6 2 2 9:7 20
4. Lyon 10 5 4 1 25:15 19
5. Marseille 10 5 3 2 20:17 18
6. St. Etienne 10 5 2 3 13:10 17
7. Bordeaux 10 4 4 2 16:15 16
8. Montpellier 10 4 3 3 8:6 15