Real se už nebude snažit získat Brazilce Kaká

14. srpna 2006 14:48 - MADRID

Nový prezident Realu Madrid upustil od touhy přivést do kádru brazilského záložníka Kaká z AC Milán. Ačkoli to byl předvolební slib Ramona Calderóna a v AC Milán si kvůli tomu nadělal hodně zlé krve, další nabídku milánskému rivalovi ani samotnému hráči už předkládat nebude.

 

archiv

Pro tuto sezónu se Calderón rozloučil podle pondělních informací na klubovém webu i se Španělem Fábregasem z Arsenalu i útočníkem Robbenem z Chelsea. Také tyto reprezentanty prezident před svým zvolením fanouškům sliboval. Žádného z nich ale jejich kluby nehodlaly prodat.

Navíc o ně momentálně nestojí nový trenér Realu Fabio Capello se sportovním ředitelem Predragem Mijatovičem. "Rád bych všechny tři přivedl, ale předpokladem bylo rozhodnutí Capella s Mijatovičem. No a v tuto chvíli pro ně nejsou prioritou. Do toho jim nebudu zasahovat," uvedl Calderón.

Milán napadl vedení Realu za neutuchající snahu přetáhnout Kaká a nazval je bandity. O víkendu madridští funkcionáři údajně uvažovali o tom, že by za něj nabídli AC jinou brazilskou hvězdu Ronalda. Žádné stěhování ale podle Calderóna nebude.

Real byl přes léto i tak hodně aktivní na přestupovém trhu. Z Juventusu získal Cannavara s Emersonem, z Manchesteru Van Nistelrooije a jedná s Arsenalem o přestupu útočníka Reyese.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: