Evropské ligy

Mistrovský Bayern neztratil body ani v druhém kole

20. srpna 2006 21:49 - BERLÍN

Fotbalisté Bayernu Mnichov vyhráli v nedělní dohrávce druhého bundesligového kola 2:1 v Bochumi a mají spolu s Brémami a Norimberkem stoprocentní bilanci. Domácí nováčky soutěže připravil o premiérový bod v sezóně reprezentant Philipp Lahm, jenž střelou v 65. minutě zajistil mistrovskému týmu těsnou výhru. V dresu poraženého celku odehráli celé utkání Filip Trojan a Pavel Drsek.

ANP Photo

Domácí se nedočkali vítězství ani v druhém nedělním zápase, v němž Stuttgart udolal 3:2 Bielefeld, přestože posledních deset minut dohrával po dvou vyloučeních o devíti. Dvěma pozdními trefami rozhodl výhře VfB Brazilec Cacau.

Výsledky - 2. kolo:
Bielefeld - Stuttgart 2:3 (66. Ahanfouf z pen., 76. Böhme - 73. a 82. Cacau, 39. Meira), Bochum - Bayern Mnichov 1:2 (52. Fabio Junior - 42. Makaay, 65. Lahm).