Štrasburk - Paris St. Germain 2:1PSG poprvé v sezóně prohrálo

Štrasburk

Fotbalisté PSG utrpěli první porážku v sezoně ve všech soutěžích. Na hřišti sedmnáctého Štrasburku podlehli 1:2 a ve francouzské lize prohráli po 18 zápasech.

Nováček soutěže otevřel skóre v 13. minutě, kdy si Da Costa naběhl na přímý kop Lienarda a sám před Areolou se hlavou nemýlil. PSG vyrovnalo v 42. minutě, po Rabiotově přihrávce před branku se prosadil Mbappé. O vítězství domácích rozhodl v 65. minutě Bahoken, který si naběhl na přihrávku za obranu a napálil míč přesně pod břevno.

Trenér PSG Unai Emery nasadil do hry v průběhu druhého poločasu i nejlepšího střelce soutěže Cavaniho, ani přes devítiminutové nastavení a mocnou střeleckou převahu (29:5) se ale úřadující vicemistr neprosadil. Pařížský velkoklub zůstává s desetibodovým náskokem v čele soutěže, druhé Marseille má však utkání k dobru.