Gravesen trénuje údajně bez povolení Realu v Dánsku

25. srpna 2006 21:30 - MADRID

Dánský fotbalista Thomas Gravesen se v Realu Madrid opět dostal do problémů. Třicetiletý záložník, jenž byl po bitce s Brazilcem Robinhem vyřazen z kádru pro přípravné turné v USA, nyní odjel údajně bez povolení klubu do své vlasti. V Dánsku se připravuje s mužstvem svého bývalého zaměstnavatele Vejle a hledá si prý nové angažmá.

"Nedostal od nás povolení. Není správné, že si nejprve nevyžádal náš souhlas," řekl mluvčí Realu.

Podle trenéra dánské reprezentace Mortena Olsena ale madridský klub Gravesenovi povolil, aby se připravoval s Vejle. "Zdálo se nám, že trénink v Realu Madrid není dostačující, takže jsme zkusili tento postup a Real to také zaujalo," řekl Olsen agentuře Ritzau. "I oni chtějí, aby byl fit, aby za něj dostali pořádně zaplaceno, až ho prodají," dodal.

Dánská média uvedla, že se Gravesen chce udržet ve formě kvůli reprezentačním zápasům, než si najde nový klub. Do Realu přišel vloni z Evertonu, na méně bojovný fotbal ve španělské lize se ale neadaptoval.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: