Penalty, přestřelka, šok z poslední akce. Lídr divočinu neustál

Groningen

Až dosud byli suverénní. V posledních dnech se ovšem marš fotbalistů Eindhovenu za mistrovským titulem zadrhl. Hned po hladké porážce na Ajaxu následovala další ztráta bodů na půdě průměrného Groningenu. V přiloženém videu se můžete podívat na sestřih divokého duelu, který skončil 3:3.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Sestřih zápasu Groningen - PSVVideo: sntv

Pohodový první poločas měl lídra navést k očekávaným třem bodům. Jenže Eindhoven divočinu nepřestál. Dvě penalty, po jedné na každé straně, lahůdka z přímého kopu. A především šokující závěr. Rozhodčí signalizoval, že nastaví čtyři minuty. A Groningen vyvinul tak velký tlak na branku, že z poslední akce v celém utkání až v páté nastavěné minutě vyrovnal.

A trenér Phillip Cocu, bývalý slavný záložník, si mohl hlavu ukroutit, jak jeho Eindhoven o výhru přišel.