Aston Villa uhrála remízu s West Hamem a drží neporazitelnost

LONDÝN

Fotbalisté Aston Villy jsou i po čtvrtém kole anglické ligy bez porážky a pokračují v překvapivých výkonech. V nedělním utkání se rozešli smírně 1:1 s posíleným West Hamem.

Skóre vyrovnaného duelu otevřel již ve čtvrté minutě obránce birminghamského klubu Liam Ridgewell, který se prosadil střelou z malého vápna, když mu po rohu Barryho přiťukl míč Moore. Za hosty pak vyrovnal nejlepší střelec anglické ligy Bobby Zamora, který se tak prosadil i ve čtvrtém utkání za sebou a na kontě má již pět branek.

Nerozhodný stav už nezměnil ani český reprezentant Milan Baroš, který byl připraven poprvé po zranění a do zápasu zasáhl v 80. minutě. Další český rekonvalescent Patrik Berger zůstal jen na lavičce. Na té také začaly nové akvizice West Hamu, Argentinci Carlos Tevez a Javier Marcherano. Zatímco Tevez střídal po hodině hry, jeho reprezentační kolega si na debut v anglické lize bude muset ještě počkat.