Evropské ligy

Hertha se po remíze se Stuttgartem dostala do čela bundesligy

1. října 2006 19:32 - BERLÍN

Fotbalisté Herthy Berlín se po remíze 2:2 se Stuttgartem dostali do čela německé bundesligy. Tým z metropole má po 6. kole nejlepší skóre z hned pětice týmů se stejným bodovým ziskem.

Sport.cz

Hertha hned v úvodu prohrávala, když se trefil hostující Gomez. Během deseti minut však Berlíňané dokázali utkání otočit, v 9. minutě vyrovnal Friedrich o pět minut později zvyšoval na 2:1 srbský reprezentant Pantelič. Poslední slovo v zápase měli však opět hosté, když na konečných 2:2 vyrovnal v 57. Cacau.

Bayer Leverkusen dnes hostil Schalke a zvítězil 3:1, když dvě jeho branky vstřelil Castro a jednou se trefil Ramelow. Za hosty, které by bodový zisk posunul do čela, skóroval pouze Bordon.

Německo - 6. kolo:
Hertha Berlín - Stuttgart 2:2 (9. Friedrich, 14. Pantelič - 4. Gomez, 57. Cacau), Leverkusen - Schalke 3:1 (28. a 47. Castro, 56. Ramelow - 6. Bordon).