Jankulovského náhradník odvrátil první porážku AC Milán

Fotbalistům AC Milán hrozila v šestém kole italské ligy první porážka, na půdě Sampdorie Janov ale nakonec remizovali 1:1. Bod zajistil hostům v 84. minutě vyrovnávacím gólem gruzínský obránce Kaladze, jenž krátce předtím vystřídal českého reprezentanta Marka Jankulovského.

DEFAULT TITLE

Zápas Sieny s Messinou skončil vítězstvím domácích 3:1 a přinesl nové dva kanonýry soutěže. Frick ze Sieny i Rigano z týmu poražených totiž dali po jedné brance a dělí se o vedení v tabulce střelců se čtyřmi trefami. Frick rozhodl o výhře čtvrtého týmu tabulky v 90. minutě, pojistku ještě stihl přidat v nastaveném čase Cozza.

Hostující tým dohrával divoký zápas posledních dvacet minut jen v devíti hráčích, Sienu v závěrečných minutách po další červené kartě oslabil Candela.

Itálie - 6. kolo:
Sampdoria Janov - AC Milán 1:1 (69. Bonazzoli - 84. Kaladze), Siena - Messina 3:1 (45. Konko, 90. Frick, 90.+2 Cozza - 20. Rigano z pen.).