Rubriky:

FIFA 10

FIFA 10 na Sport.cz!

15. září 2009 07:11

Letošní podzim přinese mnoho fotbalových milníků. Již dnes vykopává další ročník Ligy mistrů, ve čtvrtek vstoupí naši zástupci do Evropské ligy, začátkem října nás čeká slavné derby pražských „S“ a brzy budeme znát i postupující na MS 2010. Čeká nás však i jedna zásadní herně-fotbalová událost. 2. října vychází nové pokračování komerčně nejúspěšnější fotbalové série FIFA 10!

 

FIFA 10 Team

Vážení přátelé,

letošní fotbalový podzim bude skutečně bohatý a my jsme šťastní, že můžeme být při tom. Samozřejmě jako fanoušci, protože fotbal, to je naše láska, naše vášeň, naše hobby, a když se nedaří, tak i naše prokletí. Jak řekl slavný trenér FC Liverpool Bill Shankly: „Někdo říká, že fotbal je otázka života a smrti. Není to pravda. Je to ještě mnohem důležitější.“

Fotbalový kalendář máme našlapaný, ale díky sérii počítačových a konzolových her FIFA si budeme moci letošní podzim užít nejen jako fanoušci, ale i jako hráči a manažeři! Máme velkou radost, že díky spolupráci vydavatele Electronic Arts Czech a serveru Sport.cz vám na tomto místě můžeme představit novou verzi nejpopulárnější fotbalové simulace. (A rozhodně nejde o Eduardovo padání ve vápně!)

FIFA 10 dorazí ve velkém stylu a posune hranice fotbalovosti na vašich monitorech a televizích. Nový systém střelby, zlepšené animace hráčů, širší taktické možnosti a propracovanější manažerské funkce, to vše udělá z FIFA 10 ultimátní fotbalový simulátor.

Na této stránce se můžete těšit na představení nových funkcí, zákulisní informace, zpovědi samotných autorů hry, komentáře špičkových hráčů a máme pro vás vymyšlených i několik speciálních akcí. Něco nám říká, že by je uznale pochválil i známý fotbalový skeptik Milan Luhový.

Následující měsíc patří fotbalu!

Váš FIFA 10 Team

FIFA 10 vyjde 2. října 2009 ve verzích pro počítačový zábavní systém PLAYSTATION®3 , videoherní a zábavní systém Xbox 360™, domácí videoherní systém Nintendo Wii™, PC, počítačový zábavní systém PlayStation®2, Nintendo DS™, systém PSP® (PlayStation®Portable) a mobilní telefony. Plná verze bude obsahovat český dabing v podání Jaromíra Bosáka a Petra Svěceného.

Zrušit


Časová osa: FIFA 10

Filtr článků - FIFA 10

V této sekci nejsou žádné další články.