Rubriky:

FIFA 10

FIFA 10 PC VII: Be A Pro

23. září 2009 08:03

V sedmém dílu představování vlastností nejočekávanějšího fotbalového simulátoru se podíváme na vylepšený herní mód Be A Pro, v němž povedete vašeho hráče celou jeho kariérou. Třeba až do reprezentace na MS 2010!

 

FIFA 10 Team

Možnosti hry FIFA 10 budou bezbřehé. Již od 2. října budete moci nejen dirigovat týmy a dokonce s nimi hrát celé soutěže, ale také se starat o svého virtuálního čutálistu. To znamená ho ovládat přímo při hře!

V přepracovaném režimu Be A Pro (BAP) povedete vašeho hráče od začátku jeho kariéry, kdy se právě dostal do A-týmu, až na vrchol slávy v reprezentaci. Dovednosti a schopnosti vašeho profesionála budete rozvíjet na klubové úrovni a odtud se budete snažit prosadit se do národního mužstva vaší země, což je jeden z nejnáročnějších cílů kariéry každého fotbalového profesionála.

Ihned po startu kariéry v režimu Be A Pro začnou vaše výkony v klubu ovlivňovat vaše šance na povolání do národního mužstva a získání nominace na Mistrovství světa v Jižní Africe, kde – v případě, že uspějete – odehrajete simulovaný šampionát, který dokonale prověří vaše schopnosti. Konkurenci pro vás budou představovat další hráči stejné národnosti se stejnými reprezentačními ambicemi.

Hratelnost režimu Sezóny Be A Pro doznala mnoha zásadních vylepšení. Akční ikony Be A Pro představují dynamický systém zpětného ohlasu na váš aktuální výkon v zápase a pomohou vám zlepšit vaši hru. Nikdy není od věcí si nechat poradit od zkušenějších! Těšte se tedy, že budete mít pro sebe i jakéhosi virtuálního trenéra, který vám bude radit!

Nový systém hodnocení výkonů režimu BAP poskytuje dosud nejpřesnější způsob určení jejich kvality. Vaší kvality! Každá chyba se v něm ihned projeví. A pokud se bojíte, že na rozvoj vašeho fotbalisty nebude dost času, tak i na tohle autoři FIFA 10 mysleli. Vůbec poprvé bude možné v režimu Sezóny Be A Pro odehrát dokonce 4 kompletní sezóny v lize, poháru a kontinentálních soutěžích! Koho by nelákalo zahrát si po boku největších fotbalových hvězd!?

Uvedené funkce a herní prvky jsou rovněž součástí verzí FIFA 10 pro platformy PS2 a PSP. Verze Xbox 360 a PS3 nabídne pro změnu mód Virtuální profesionál.

FIFA 10 vyjde 2. října 2009 na PC, PLAYSTATION®3, Xbox 360™, Nintendo Wii™, PlayStation®2, Nintendo DS™, PSP® (PlayStation®Portable) a mobilních telefonech. Originální verze bude obsahovat český dabing v podání Jaromíra Bosáka a Petra Svěceného!

Zrušit


Časová osa: FIFA 10

Filtr článků - FIFA 10