Rubriky:

Gól snů

Dělovka takřka z poloviny hřiště je Gólem snů! Slavit může lídr Sokola Hostouň

14. května 2017 16:02 - Praha

Z hlasování čtenářů Sport.cz o Gól snů vzešla v uplynulém týdnu další trefa, která se bude ucházet o nejhezčí zásah měsíce května. Který kanonýr z amatérské kopané a jeho fotbalová paráda z druhého květnového hracího víkendu u fanoušků nejvíc zabodoval? Vítězem je Ondřej Burant, který hraje divizi za Sokol Hostouň.

Fortuna Gól snů

Vítězem se stala zcela jasně dalekonosná rána Ondřeje Buranta ze Sokola Hostouň. V hlasování více než 2600 fanoušků získala plnou polovinu vašich hlasů. Hecíř a lídr týmu v jedné osobě se v divizním utkání s Polabanem Nymburk odhodlal vypálit kousek za půlícím kruhem a parádní rána se zastavila až v síti. Hostouň ovšem zápas prohrála 2:3, ale Burant si teď může spravit náladu alespoň v anketě o Gól snů.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů těchto soutěží na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel. Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

Fortuna Gól snů
Soutěž probíhá na Sport.cz od března do listopadu.
Každé pondělí bude na Sport.cz zveřejněna šestičlenná nominace na gól týdne. Hlasuje se od pondělí do soboty a vítězný gól se bude následně ucházet o nejhezčí branku měsíce.
Z osmi hracích měsíců vzejde osm gólů měsíce, z nichž čtenáři vyberou nejhezčí gól roku.
Góly najdete na Sport.cz a Facebooku Gól snů.
rjm, Sport.cz

Časová osa: Gól snů