Rubriky:

Gól snů

Luxusni trefa na Spartě. Takhle pálí Turek

11. června 2017 16:26 - Praha

Gólem snů uplynulého dílu soutěže se stala trefa Josefa Turka z SK Střešovice 11, který získal více než 53 procent hlasů čtenářů Sport.cz. V tomto týdnu jich hlasovalo téměř 2100. Vydařená trefa z finále pražského poháru zaujala nejvíce a stala se nejkrásnějším gólem prvního červnového týdne. Střešovický útočník pomohl k výhře svého týmu nad Třeboradicemi před fanoušky na poloprázdném stadiónu Sparty.

Fortuna Gól snů

Druhý skončil v tomto týdnu hlasování Jakub Šolín z FK Kozlovice, třetí místo vybojoval Michal Kučaba z SK Benešov.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů od ČFL po krajské přebory na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel.

Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

Fortuna Gól snů
Soutěž probíhá na Sport.cz od března do listopadu.
Každé pondělí bude na Sport.cz zveřejněna šestičlenná nominace na gól týdne. Hlasuje se od pondělí do soboty a vítězný gól se bude následně ucházet o nejhezčí branku měsíce.
Z osmi hracích měsíců vzejde osm gólů měsíce, z nichž čtenáři vyberou nejhezčí gól roku.
Góly najdete na Sport.cz a Facebooku Gól snů.
lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů