Rubriky:

Gól snů

Živě

Bitva legend a famózní loby! Švancara narazil na historicky prvního střelce Slavie v Lize mistrů

19. června 2017 15:00 - Praha

Závěr soutěží naaranžoval parádní vyvrcholení sezóny. Hned tři lahůdkové loby se hlásí do nejnovějšího dílu ankety o nejhezčí gól ze soutěží výkonnostního fotbalu. V přehlídce pak naleznete známá jména. Petr Švancara se popere nejen se Zdeňkem Šenkeříkem, ale také s Michalem Belejem. K vidění je však také pumelice do šibenice a další povedené kousky.

Fortuna Gól snů, Sport.cz

Vítězem ankety za minulý týden se stal David Blaha z SK Boršice.

A už je tady další díl nového projektu Fortuna Gól snů, který zahrnuje soutěže od ČFL po krajské přebory.

Fortuna Gól snů - 3. červnový víkend. Která trefa je nejhezčí?
Petr Švancara (AFK Tišnov) - Nejhezčí trefy pravidelně glosuje ze studia, nyní se do soutěže vložil jako aktér. Populární Mercedes si míč báječně zpracoval a šajtlí suše uklidil do sítě.
Zdeněk Šenkeřík (TJ Sokol Libiš) - Historicky první střelec gólu Slavie v Lize mistrů ještě řádí v divizi B. Proti Nymburku předvedl úžasný velelob z úhlu, míč neomylně zaplul do branky.
Filip Henzl (TJ Spartak Chrastava) - Odchovanec Slovanu Liberec se v divizi C zaskvěl bombou z dobrých 25 metrů do šibenice. Jeden z činovníků ji vběhl slavit až na hřiště...
Michal Belej (FK Tatran Kadaň) - Fotbalovou ligu hrál za Brno, futsal dokonce za českou reprezentaci. V ústeckém přeboru si před vápnem zasekl míč a precizní levačkou labužnicky přehodil brankáře.
Jaroslav Benda (SK Sokol Brozany) - Odchovanec FK Teplice si vzal slovo v divizi B. Přímý kop z dálky zakroutil levačkou přesně tam, kam zamýšlel.
David Hlava (Sokol Provodov) - Královéhradecký přebor a do třetice lob. Tentokrát v podání kanonýra, který se před šestnáctkou nerozpakoval a z voleje zaskočil gólmana.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů těchto soutěží na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel. Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

A tady už je nová šestice uchazečů o váš hlas.

dos, Sport.cz

Fortuna Gól snů - 3. červnový víkend. Která trefa je nejhezčí?


Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.