Rubriky:

Gól snů

Pojď sem, kam jdeš na čtvrtou. Gólové hitparádě vládl tenhle povedený slalom

3. září 2017 17:12 - Praha

Technická ekvilibristika Tomáše Sodomky z divizního AFK Tišnov jednoznačně ovládla hlasování ve třetím srpnovém týdnu gólové hitparády Gól snů. Vydařený slalom mezi čtyřmi obránci s gólovou tečkou získal více než 57 procent hlasů, pro druhého v pořadí Jana Šimáčka z Velkého Meziříčí hlasovalo přes 12 procent čtenářů Sport.cz.

Fortuna Gól snů

Parádní výlet obranou tak zajistil Sodomkovi postup do hlasování o gól měsíce srpna, o který se bude ucházet ještě Daniel Keprt z SK Olympia Ráječko a Patrik Simon z Náchoda. Start hlasování bude tradičně ohlášen v průběhu týdne ve studiu s Petrem Svěceným a Petrem Švancarou. Srpnový vítěz postoupí do závěrečného hlasování o gól roku.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů těchto soutěží na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel. Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

Fortuna Gól snů
Soutěž probíhá na Sport.cz od března do listopadu.
Každé pondělí bude na Sport.cz zveřejněna šestičlenná nominace na gól týdne. Hlasuje se od pondělí do soboty a vítězný gól se bude následně ucházet o nejhezčí branku měsíce.
Z osmi hracích měsíců vzejde osm gólů měsíce, z nichž čtenáři vyberou nejhezčí gól roku.
Góly najdete na Sport.cz a Facebooku Gól snů.
pn, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů