Rubriky:

Gól snů

Nákop od lajny skončil v šibenici! Teď bude útočit na Gól snů měsíce září

18. září 2017 08:54 - Praha

Možná to byla náhoda, ale na to se historie neptá. Jakub Rudolecký práskl u postranní lajny do míče, ten skončil v šibenici a byl z toho Gól snů druhého týdne měsíce září. Hlasování fanoušků ovládl naprosto jasně, když nasbíral více než 55 procent hlasů. Pro druhého v pořadí Ondřeje Pyclíka z FK Nový Jičín hlasovalo 16,1 procenta čtenářů Sport.cz.

Fortuna Gól snů

Nádherná trefa zajistila Rudoleckému jako druhému v pořadí postup do hlasování o gól měsíce září. Už brzy se objeví na serveru Sport.cz šestice parádních tref z dalšího zářijového víkendu a z nich vzejde další postupující. Celkový vítěz za měsíc září nakonec postoupí do závěrečného hlasování o Gól roku.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů těchto soutěží na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel. Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

Fortuna Gól snů
Soutěž probíhá na Sport.cz od března do listopadu.
Každé pondělí bude na Sport.cz zveřejněna šestičlenná nominace na gól týdne. Hlasuje se od pondělí do soboty a vítězný gól se bude následně ucházet o nejhezčí branku měsíce.
Z osmi hracích měsíců vzejde osm gólů měsíce, z nichž čtenáři vyberou nejhezčí gól roku.
Góly najdete na Sport.cz a Facebooku Gól snů.
rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů