Rubriky:

Gól snů

Profíci, vezměte pytle a makejte! Amatéři vás bombami z dálky trumfují

5. října 2017 12:33 - Praha

Čtyři trefy, každá zdálky. Kvarteto nádherných branek z nižších fotbalových soutěží aspiruje na Gól snů měsíce srpna. O tom, který z kanonýrů ocenění získá, rozhodnou čtenáři Sport.cz v anketě pod článkem. Vítěz se může těšit nejen na speciální cenu, ale také na postup do finálového večera o Fortuna Gól snů roku 2017. Nominaci ve studiu glosují Petr Svěcený a Petr Švancara. Podívejte se na góly a poslechněte si komentář k nim.

Profíci by se měli inspirovat! Exligový borec v průběhu soutěže už nejednou poznamenal, že góly z přímých kopů či trefy zdálky jsou v první lize na vyhynutí.

„Podle mého kvůli tomu, že se moc netrénují. Že si kluci nevezmou po tréninku pytel balonů, nestoupnou si na vápno nebo za ně a kopy si nezkoušejí. V nižších soutěžích takových gólů padá mnohem víc," hází Petr Švancara rukavici fotbalovým profesionálům.

Kandidáti na Fortuna Gól snů za měsíc září:
Petr Listopad (SK SIKO Čimelice) - Jihočeský přebor tleskal nevídané ráně. Přímý kop z půlky půlky, přímý nárt a táhlá střela se zastavila až v síti. V září zkrátka udeřil Listopad!
Jakub Rudolecký (1. FC Žamberk) - Kdo ví, jak svůj kop třicetiletý obránce z pardubického přeboru původně zamýšlel... Každopádně se u postranní čáry napřáhl a míč z jeho kopačky k překvapení všech zaplul rovnou do šibenice!
David Sedláček (FC Strání) - Jsi u postranní čáry v tísni a nikdo ti nejde na pomoc? Tak nachytej a přehoď brankáře, jak se nečekaně povedlo borci z divize D! Pivo v hledišti pak teklo proudem...
Ondřej Dvořák (1. BFK Frýdlant n./O.) - Divize E a rána zdálky. Fanoušek Realu Madrid prošel i Baníkem Ostrava. Teď si navedl míč na střelu, kterou brankáři trochu schoval za přebíhajícího rozhodčího.

A teď už můžete rozhodnout, kdo bude za září vítězem! Hlasování trvá až do pátku 13. října.

dos, Sport.cz

Fortuna Gól snů za měsíc září. Která trefa je nejhezčí?

Zrušit


Časová osa: Gól snů