Rubriky:

Gól snů

Závěrečná má grády! Borec z Ligy mistrů, Giggsův obdivovatel a sešívaný z přeboru

28. listopadu 2017 07:02 - Praha

Co dělají fotbalisté, když podzim skončil? Uzdravují si nohy, ale také bilancují na oslavách a večírcích. A jedna z řady závěrečných je tady. Trojlístek nádherných branek z nižších fotbalových soutěží aspiruje na Gól snů měsíce listopadu. O tom, který z kanonýrů ocenění získá, rozhodnou čtenáři Sport.cz v anketě pod článkem. Nominaci ve studiu glosují Petr Svěcený a Petr Švancara. Podívejte se na góly a poslechněte si komentář k nim.

Fortuna Gól snů

Vítěz se může těšit nejen na speciální cenu, ale také na postup do finálového večera o Fortuna Gól snů roku 2017.

V listopadu měly navrch přímé kopy, jejich exekutoři zvítězili v prvních dvou týdnech. „Stále opakuji, že takové trefy mi chybí v první lize. Třetí gól je pak individuální akce, které jsou pro mě nejcennější. Jsem zvědavý, jak se s dvěma trestňáky popere," těší se Petr Švancara.

Kandidáti na Fortuna Gól snů za měsíc listopad:
Radek Mynář (FC Horky nad Jizerou) - Zahrál si Ligu mistrů, v první lize má 85 startů a 8 gólů. Teď se bývalý sparťan ve středočeském přeboru zaskvěl cizelérským přímým kopem, pravačkou přímo do šibenice.
Josef Petlička (Sportovní Sdružení Ostrá) - Přímý kop od postranní čáry? Žádný centr, ale přímá rána, za kterou se gólman jen podívá... Autorem v divizi B je obdivovatel Ryana Giggse, který prošel Spartou i Bohemkou.
Jan Fink (FC Vrchlabí) - O slovo se hlásí sešívaný, tentokrát modro-bílý z královéhradeckého přeboru. Šestadvacetiletý záložník předvedl originální individuální akci zakončenou bombou o břevno z nulového úhlu!

A teď už můžete rozhodnout, kdo bude za listopad vítězem! Hlasování trvá až do pátku 1. prosince.

dos, Sport.cz

Fortuna Gól snů za měsíc listopad. Která trefa je nejhezčí?

Zrušit


Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů