Rubriky:

Halová liga firem

Heidi Janků provedla diváky galavečery Golden Tour

23. května 2011 15:57

Golden Tour Česká republika 2011 je minulostí. Poté, co byly odehrány všechny zápasy ve všech soutěžích pořádaných na území České republiky, zbývala jedna povinnost – důstojně se rozloučit s uplynulou sezonou. V Praze, Plzni, Brně i Ostravě Golden Tour ocenila jak nejlepší týmy, tak jednotlivce, pojďme si jednotlivé večery připomenout.

 

Pavel Šikola

Sezona po sezoně – i tak by se dal nazvat festival galavečerů, který byl zahájen 14. dubna v klubu Misch Masch v Praze na Letné. Prostory tohoto zrekonstruovaného klubu nabídly místo až pro 500 hostů, nakonec se jich sešlo okolo 250 a do příjemné a uvolněné nálady je dostali moderátoři večera Heidi Janků a Václav Tittelbach, stejně jako překrásné modelky (nechyběla ani miss!), které předvedly nejnovější kolekce spodního prádla.

Módní přehlídka zpříjemnila přítomným pánům chvíle v klubu Misch Masch v rámci galavečera PRE Golden Tour PrahaMódní přehlídka zpříjemnila přítomným pánům chvíle v klubu Misch Masch v rámci galavečera PRE Golden Tour Praha.foto: Svatopluk Čihák

Kromě vyhlášení nejlepších týmů i hráčů splnil večer i svou dobročinnou stránku – občanskému sdružení Lata, které se stará o ohrožené pražské děti, byl předán dar v podobě šeku na 20 000 Kč. Po oficiální části byl připraven bohatý raut a drinky za speciální ceny. Atmosféru zpříjemnilo cvičení velmi zpevněných děvčat ze studia Holmes Place, jednoho z partnerů soutěže.

V Ostravě byl o Golden Tour velký zájem hornické muzeum Landek Park tak praskalo ve švechV Ostravě byl o Golden Tour velký zájem, hornické muzeum Landek Park tak praskalo ve švech.foto: Pavel Šikola

O dva týdny později se liga pro letošek loučila s Plzní, tedy městem, kde hraje vůbec nejméně týmů. Ovšem rovnice „nejméně týmů=nejméně zábavy“ rozhodně neplatila a hotel Primavera se třásl v základech. Moderování večera se tentokrát ujala samotná Heidi Janků, která přidala také dva pěvecké dárky. Večer pak kromě rautu obohatila také soutěž v karaoke o 2 láhve šampaňského, která se setkala s velkým úspěchem a odhalila i mimofotbalové kvality některých borců.

Amigos Bar opanoval galavečer Golden Tour v plzeňském hotelu Primavera Amigos Bar opanoval galavečer Golden Tour v plzeňském hotelu Primavera. foto: Pavel Šikola

Začátek května patřil ukončení soutěže v Brně, které se premiérově konalo na Lískovecké terase. Heidi Janků tentokráte doplnil na moderátorském postu komentátor České televize a brněnský patriot Tomáš Lachman. Překvapení pak čekalo na vítěze individuálních cen, když jim blahopřál sám kapitán brněnské Zbrojovky a bývalý reprezentant ČR Richard Dostálek. Po oficiální části večera se někteří účastníci odebrali na připravený pokerový turnaj, zatímco zbytek fandil u velkoplošného plátna našim hokejovým reprezentantům v zápase mistrovství světa proti Finům.

Moderátoři večera Heidi Janků a Václav Tittelbach předali jménem projektu Golden Tour dar občanskému sdružení LataModerátoři večera Heidi Janků a Václav Tittelbach předali jménem projektu Golden Tour dar občanskému sdružení Lata.foto: Svatopluk Čihák

Poslední galavečer české části Golden Tour 2011 přivítal Landek Park v Ostravě. Landek Park je hornickým muzeem, ze kterého na všechny dýchl kousek historie, která se letošním rokem začala psát i v Golden Tour Ostrava. Heidi Janků nemohla chybět ani na „domácí půdě“  a přivítalo ji opravdu početné natěšené a vděčné osazenstvo hráčů a partnerů Vítkovice Golden Tour Ostrava se svým doprovodem. Trochu „Brazílie“ přinesl do sálu mistr světa a Evropy ve footbag freestylu Honza Weber, který předvedl dvě dechberoucí vystoupení. Ozdobou večera byla také účast trenéra fotbalového Baníku Karola Marka, který se zhostil role předávajícího s velkou grácií. Večer pak byl uzavřen pokerovým turnajem a diskotékou Vládi Žáka.
Věříme, že i příští ročník Golden Tour se vydaří minimálně stejně tak, jako ten letošní a přinese mnoho sportovních i mimosportovních zážitků.

Ocenění v jednotlivých městech:

Praha:

Brankář roku – Pavel Strazzer (Adidas)
Osobnost ligy – Fabio Leggeri (Lesa)
Fotbalista roku – Štěpán Kment (Holmes Place)

1. liga

Nejlepší střelec – Jan Chaloupka (Adidas) – 18 branek
Fair play – Tipsport

2. liga

Nejlepší střelec – Tomáš Sosnovský (Teskahor) – 25 branek
Fair play – Kooperativa

3. liga

Nejlepší střelec – Václav Socher (T-Systems), Boban Smokovski  (Lesa) - 29 branek
Fair play – Activa

4. liga

Nejlepší střelec – Jan Petrák (HZS hl. m. Prahy)– 26 branek
Fair play – ŠkoFIN

5. liga

Nejlepší střelec – Jan Hrubý (McDonald’s) – 39 branek
Fair play – Pražská teplárenská

Brno:

Fair play – Starobrno
Nejlepší střelec – Jaroslav Vrtěna (SKP Kometa Brno) – 37 branek
Fotbalista roku – Jan Pšikal (MON-ING)
Nejlepší brankář – Tomáš Sedmidubský (AVM Metal)
Osobnost ligy – Jiří Kopunec (DHL Brno)

Ostrava:

Fair play – Avatar Team
Nejlepší střelec – Martin Špička (Tipsport Ostrava) – 14 branek
Fotbalista roku – Vladimír Janoško (ČMFS Ostrava)
Nejlepší brankář – Lukáž Zotyka (Vítkovice Power Engineering)
Osobnost ligy – Roman Michálek (HARD Jeseník)

Plzeň

Fair play – City Casino
Nejlepší střelec – Luděk Egermaier (Amigos Bar) – 31 branek
Nejlepší fotbalista –Karel Knaf (Tipsport)
Nejlepší brankář – Pavel Strnad (Amigos Bar)
Osobnost ligy – Jaroslav Levý (Activa)

Golden Tour

Seznam.cz a Sport.cz jsou hlavní mediální partneři Golden Tour.

Zrušit


Časová osa: Halová liga firem

Filtr článků - Halová liga firem