Rubriky:

Halová liga firem

Nábor nových týmů do největší halové ligy firem ve střední Evropě

19. srpna 2011 14:10

Nové týmy mají stále možnost přihlásit se do halové fotbalové ligy firem Golden Tour, která bude v roce 2012 probíhat v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě a Plzni. Staňte se spolu se svojí společností součástí tohoto prestižního a dynamicky se rozvíjejícího projektu.

 

Svatopluk Čihák

Golden Tour i letos plánuje rozšíření počtu startujících týmů. V roce 2011 jich bylo rekordních 102 a právě vaše společnost může být tou „stotřetí“. Propojení fotbalu a sportovního vyžití pro zaměstnance společností a možnosti efektivní prezentace firem a setkávání s předními představiteli ostatních společností – to je to, co Golden Tour nabízí.

V současné době v lize působí jak velké nadnárodní korporace (O2, T-Systems, JP Morgan, McDonald´s atd.), tak i lokální týmy (FC Baník Ostrava, Amigos Bar, AVM Metal apod.), soutěž je otevřena pro všechny firmy bez rozdílu a to i díky konstantnímu startovnému, které činí 23 000 korun/sezona/tým v Praze a 21 000 korun/sezona/tým v ostatních městech.

Pro každý tým je v hrací dny (leden-březen, každý tým hraje v 5 víkendových dnech celkově 20-25 zápasů) připraveno občerstvení ve formě klobás, čepovaného piva a vody. Některé hrací dny jsou pak doplněny doprovodným programem, jako např. masáže, PlayStation apod. Součástí Golden Tour jsou také slavnostní zahájení a rozlosování soutěže a především pak závěrečné galavečery, na kterých se kromě známých moderátorů objevují i známé tváře z fotbalového prostředí (v letošním roce tak např. na brněnském galavečeru předával ceny nejlepším Richard Dostálek, v Ostravě pak nyní již bývalý trenér Baníku Karel Marko). Všechny týmy mají také šanci bojovat o účast na finálovém mezinárodním turnaji Euro Golden Tour za účasti nejlepších týmů z jednotlivých měst, ve kterých Golden Tour probíhá. Nejlepší týmy také získávají prize money a na věcná ocenění se mohou těšit držitelé individuálních ocenění (fotbalista roku, brankář roku apod.).

Pokud tedy chcete utužit pracovní kolektiv, zvýšit povědomí o existenci vaší společnosti, navázat nové obchodní kontakty či zkrátka jen poměřit se na hřišti s borci jako Vladimír Šmicer, Jakub Dovalil, Lukáš Pešek, Jan Maroši či Werner Lička, pak je Golden Tour soutěží právě pro Vás!

Pro více informací navštivte webové stránky organizátora projektu www.isc-sports.cz nebo pište na info@isc-sports.cz

Golden Tour

Seznam.cz a Sport.cz jsou hlavní mediální partneři Golden Tour.

Zrušit


Časová osa: Halová liga firem

Filtr článků - Halová liga firem