Rubriky:

Halová liga firem

Elektronici do čela 4.ligy PRE Golden Tour Praha

29. února 2012 12:19 - Praha

Neděle 19. února byla posledním únorovým hracím dnem pražské Golden Tour. Na pořadu bylo 3.kolo 4. ligy a části 5. ligy. Sumář zápasů naleznete v následujícím článku.

 

I.S.C. Sports

Souboje ve 4. lize nabídly dramatickou podívanou především v zápasech o čelo celkového pořadí. Po 2 hracích dnech celkově vedoucí mužstvo České podnikatelské pojišťovny tentokrát postrádalo pověstný kousek štěstí a připsalo si jedno vítězství, dvě remízy (1:1) a těsnou porážku se Scorpion Elektro. To stačilo ČPP v neděli pouze na 7. místo, celkově to znamená pokles na 3. pozici.

Právě zmiňovaná výhra mužstva Scorpion Elektro 3:2 nad ČPP byla klíčem k vítězství „Škorpiónů" ve skupině B. Na tom již nemohla nic změnit jejich prohra 1:4 v posledním utkání s Komerční bankou, ta ovšem odsoudila „Škorpióny" na druhé místo celkově za 3. kolo. Zisk 12 bodů však stačí mužstvu Scorpion Elektro k posunu do čela 4. ligy s 31 body. Střelecky v jejich dresu opět řádil Jiří Žalud, skóroval 5x, celkově už má 22 branek.

Suverénní vítězství mužstva Ekonoprint ve skupině A (4 výhry) stačilo tedy bezpečně k ovládnutí 3. kola. Tým vedený Janem Dámcem se díky těmto 14 bodům dostal celkově na 2. místo s 27 body, ČPP má na 3. pozici 25 bodů. Na bednu se tlačí také Ministerstvo dopravy (po 3 kolech 22 bodů). S již větším odstupem hledí vzhůru na dalších pozicích mužstva Komerční banky (18), RWE Transgas (17), McDonald's (14), které nemělo svůj den a zaznamenalo 4 vesměs těsné porážky a Magistrátu hlavního města Prahy (také 14 bodů po nedělních 3 výhrách a celkovém 3. místě).

V závěru tabulky 4. ligy zůstávají týmy Money Expo a UNITOP ČR. V rámci nedělní skupiny A jsme viděli jejich vzájemný souboj. Posílená sestava Money Expo tentokrát jasně vyhrála a dosáhla tak odvety za souboj ze 2. kola, kde dámský tým UNITOP ČR zvítězil po boji 4:2. Tato výhra tak sice zatím zůstává jedinou na kontě zmiňovaných dívek, ale jejich tým zanechává výborný zejména technický dojem. Věříme, že zápasy v Golden Tour jsou a ještě budou pro hráčky kvalitní přípravou na Policejní ME ve fotbale. 4. liga pokračuje 4. kolem 17. března.

Na závěr únorového programu byla odehrána skupina A 3. kola 5. ligy. Roli papírového favorita potvrdilo mužstvo Gardenline a zvítězilo ve všech zápasech. Nejvíce vzdoroval výběr Občanské plovárny, který udělal ze zápasu v závěru drama dvěma kontaktními brankami, Gardenline nakonec uhájili výhru 3:2. Druhé místo v neděli získala početná reprezentace společnosti Kapsch, klíčové bylo vítězství 1:0 nad Občanskou plovárnou (rozhodl David Petrla). Občanská plovárna po předchozích dvou nejtěsnějších porážkách zvládla zápas proti Řízení letového provozu, výhra 4:0 tedy přinesla „Plavcům" 3. místo před ŘLP. PRE Golden Tour Praha 2012 pokračuje 10. března ráno právě 5. ligou (3. kolo skupina B).

Kompletní výsledky a informace z Golden Tour naleznete na stránkách www.goldentour.info

Golden Tour

Seznam.cz a Sport.cz jsou hlavní mediální partneři Golden Tour.

Zrušit


Časová osa: Halová liga firem

Filtr článků - Halová liga firem