Rubriky:

Kvalifikace ME 2012

Stovky policistů dohlížejí na fanoušky před zápasem se Skotskem

8. října 2010 13:57 - PRAHA

Několik stovek policistů dohlíží dnes na fotbalové fanoušky v souvislosti s večerním kvalifikačním utkáním mezi českou reprezentací a Skotskem v pražském Edenu. ČTK to sdělil mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Skotové plánují sraz ve 14:00 na Staroměstském náměstí, odkud se společně vydají na stadión. Utkání začíná ve 20:15.

 

Jan Handrejch, Právo

Dopravní podnik je podle Hulana připraven i vypravit speciální vlaky metra jen pro fotbalové fanoušky, které by projížděly mezi stanicemi Staroměstská - Strašnická bez zastávek. Proto také policie doporučuje, aby lidé sledovali hlášení v metru na trase A. Speciální vlaky prý nijak neovlivní běžný provoz metra.

Na fanoušky dohlížejí policisté ze speciální pořádkové jednotky, pohotovostní motorizované jednotky, dopravní a kriminální služby a antikonfliktního týmu. Ze vzduchu na ně dohlédne i policejní vrtulník. U stadionu na příznivce počkají psovodi se psy a policisté na koních.

Skotským fanouškům byly rozdány také letáky, ze kterých se dozví, že na stadion je zakázáno vnášet jakoukoliv nedovolenou pyrotechniku nebo například skleněné lahve. Informují i o speciálních spojích metra.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Kvalifikace ME 2012

Filtr článků - Kvalifikace ME 2012