VIDEO: Můj fotbal všichni zbožňují, chválí se skromný chlapík Ronaldo

10. října 2011 17:13 - PORTO

Pochválit se musím sám, nikdo jiný to za mě neudělá... Tímto heslem se řídí portugalská fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo, která momentálně bojuje s portugalskou reprezentací o postup na EURO 2012. „Víte, jsem přesvědčen, že fotbal, který hraje Cristiano Ronaldo, zbožňují všichni, kteří mají rádi tento sport,“ řekl skromný chlapík z Madeiry po páteční výhře 5:3 nad Islandem.

 

Paulo Duarte, ČTK/AP

Povinné vítězství nad Islandem si v pátek doma připsali. Přesto se Cristiano Ronaldo musel po tomto utkání znovu vracet k zářijovému duelu na Kypru. Hvězda Realu Madrid přispěla k výhře 4:0 v Nikósii dvěma góly a musela od kyperských fanoušků po celý zápas snášet nenávistné bučení a pískání. Příznivci domácích navíc Ronalda provokovali skandováním jména „Messi“.

„Takové věci se normálně nestávají a vůbec nic si z toho, co se dělo na Kypru, nedělám,“ cituje server goal.com ujištění portugalské star.

Skromného rodáka z Madeiry opravdu jen tak něco nerozhodí. Sám o sobě má totiž jen to nejlepší mínění. „Víte, jsem přesvědčen, že fotbal, který hraje Cristiano Ronaldo, zbožňují všichni, kteří mají rádi tento sport,“ prohlásil narcisticky.

Portugalce čeká v úterý večer v Kodani klíčový souboj o přímý postup ze skupiny H. Doma Dány porazili 3:1, a tak jim k prvnímu místu stačí i remíza. S nejdražším fotbalistou všech dob, který chválí sám sebe, to pro ně může být hračka...

dos, Sport.cz

Časová osa: Kvalifikace ME 2012

Filtr článků - Kvalifikace ME 2012