Živě

Atlético získalo od rivalů z Realu záložníka Llorenteho, zaplatí za něj miliardu korun

20. června 2019 14:46 - Praha

Atlético Madrid získalo od městského rivala Realu španělského záložníka Marcose Llorenteho. Za čtyřiadvacetiletého náhradníka ligoví vicemistři zaplatí 40 milionů eur (miliardu korun). Bývalý mládežnický fotbalový reprezentant podepsal smlouvu do roku 2024.

 

Profimedia.cz

Llorente byl v Realu od třinácti let nepřetržitě s výjimkou sezony 2016/2017, kdy hostoval v Alavésu. Nikdy se však plně neprosadil do základní sestavy a v minulém ročníku odehrál jen pět ligových zápasů.

Ve středu zálohy Atlética by měl Llorente nahradit o dva roky mladšího španělského reprezentanta Rodriho, jehož výstupní klauzuli 70 milionů eur (1,8 miliardy korun) hodlá zaplatit Manchester City.

Atlético by mělo v nejbližší době také oznámit příchod talentovaného portugalského útočníka Joaa Félixe, jehož madridský klub vykoupí z Benficy Lisabon za rekordních 120 milionů eur (tři miliardy korun).

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..