Rubriky:

Španělsko

Ronaldův odchod prý pomohl Realu k titulu

8. července 2007 12:57 - MADRID

Jedním z hlavních důvodů, proč fotbalisté Realu Madrid získali letos mistrovský titul, byl prodej útočníka Ronalda do AC Milán. Podle prezidenta španělského klubu Ramona Calderona totiž jeho lenost a nechuť pořádně trénovat dělala v kabině špatnou atmosféru.

 

AP Photo/Jasper Juinen

"Vrátili jsme se k tvrdé práci a obětavosti, což Ronaldo odmítal akceptovat," citovala dnes Calderona agentura Reuters. "Na jeho hru se nádherně koukalo, ale potřebovali jsme zlepšit atmosféru v kabině a jeho prodej byl jediným řešením," dodal.

Ronaldo odešel začátkem letošního roku do AC Milán za 7,5 miliónu eur. V té době byl Real na třetím místě a na vedoucí Barcelonu ztrácel čtyři body. Po dramatickém závěru sezóny ale "Bílý balet" nejenže ztrátu dohnal, ale díky lepší vzájemné bilanci se při rovnosti bodů po posledním kole radoval po čtyřech letech z mistrovského titulu.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..