Rubriky:

Španělsko

Barcelona doporučuje nadbytečným fotbalistům odchod

12. srpna 2007 13:42 - BARCELONA

Barcelona nehodlá nikomu bránit v odchodu do jiného týmu, ba dokonce některým svým fotbalistům změnu klubu doporučuje ještě v letním přestupním termínu. Vedení katalánského klubu chce pustit ty hráče, kteří nemají šanci prosadit se po příchodu nových posil. Na Nou Campu jsou tak zřejmě sečteny dny například pro známého islandského útočníka Eidura Gudjohnsena či argentinského záložníka Maxiho Lopeze.

"Bude pro ně těžké po příchodu Thierryho Henryho, Giovanniho Dos Santose a Bojana Krkiče najít místo v sestavě. Zůstat pro ně není to nejlepší řešení, proto nebudeme nikomu z nich ani v nejmenším bránit, pokud budou chtít odejít," řekl sobotnímu vydání deníku Marca sportovní ředitel klubu Txiki Begiristain.

Osmadvacetiletý Gudjohnsen tak nejspíš rok po přestupu z Chelsea opět změní dres, neboť přes Henryho, Samuela Eto'oa či Ronaldinha se téměř nemá šanci dostat na hřiště. "Pokud by zůstal, nezahrál by si moc minut. Nebylo by to jeho nejlepší rozhodnutí," řekl na adresu Islanďana Begiristain s tím, že přebyteční hráči nebudou propuštěni, ale musejí si najít jiný klub na přestup.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Španělsko

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..