Espanyol dokázal ve Valencii získat tři body

VALENCIE

V sobotním utkání španělské nejvyšší soutěže vyhráli fotbalisté hostujícího Espanyolu na hřišti favorita z Valencie 2:1. Rozhodující branku zařídil v 80. minutě Garcia. Na oba góly hostí přesně přihrával Valdo.

Do zápasu třetí Valencie s šestým Espanyolem vstoupili lépe domácí hráči a odměnou za jejich aktivní hru jim byla branka již v páté minutě. Po rohovém kopu se hlavou prosadil Baraja.

Hosté se jen těžko dostávali do tempa, ale z tlaku domácí další gól nevytěžili. Nápor Espanyol přestál a naopak ve dvacáté minutě se mu podařilo vyrovnat. Valdo našel přesným pasem Rieru a jeho střela k tyči rozvlnila síť za domácím gólmanem.

O rozuzlení celé zápletky se postaral v 80. minutě hostující Luis Garcia. Valdo našel svého spoluhráče dlohou přihrávkou po pravé straně a ten střelou po zemi k levé tyči poslal tři body do Espanyolu. Domácí se již na odpověď nezmohli.