Rubriky:

Španělsko

Dembélé si obnovil zranění stehenního svalu a možná nestihne ME

4. února 2020 18:21

Návrat francouzského útočníka Ousmanea Dembélého po zranění do sestavy Barcelony se odkládá na neurčito. Dvaadvacetiletý fotbalista, jenž od listopadu chyběl kvůli natrženému stehennímu svalu, si na pondělním tréninku zranění obnovil. Po vyšetření to potvrdili zástupci mistrovského klubu.

 

Albert Gea, Reuters

O další léčbě zatím není definitivně rozhodnuto, jednou z možností je i operace. Natržený sval ale každopádně ohrožuje Dembélého šance na start na mistrovství Evropy, které se hraje od 12. června.

Dembélé, který do Barcelony přestoupil v roce 2017 z Dortmundu za 105 milionů eur (téměř 2,7 miliardy korun), chyběl katalánskému celku už v úvodu ročníku kvůli zranění na levém stehnu. Svalové potíže ho tehdy vyřadily na pět týdnů, nyní se měl podle původních odhadů zapojit zpět do hry v průběhu února.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..