Plašil ve španělské lize opět skóroval

MADRID

Český záložník Jaroslav Plašil skóroval ve španělské fotbalové lize ve druhém utkání po sobě. Druhou trefu v dresu Pamplony si připsal při středečním remíze 1:1 s FC Sevilla. Český fotbalista se trefil v 18. minutě, kdy po Juanfranově centru využil zaváhání obrany Sevilly a otevřel skóre. Na jeho zásah odpověděl v úvodu druhého poločasu Navas.

Plašil vstřelil svůj druhý gól ve Španělsku jen tři dny poté, co svou premiérovou brankou pomohl klubu k výhře na hřišti Deportiva La Coruňa.

Sevilla, soupeř pražské Slavie v posledním utkání základní části Ligy mistrů, nastoupila v sestavě: Palop - Martí, Mosquera, Fazio, Crespo - Mul (46. Duda), Poulsen (67. Maresca), Keita, Adriano (34. Navas) - Koné, Fabiano.