Rubriky:

Španělsko

Schuster povede fotbalisty Realu dál, i když nezíská titul

27. března 2008 12:52 - MADRID

Trenérem fotbalistů Realu Madrid bude i v příští sezóně Bernd Schuster. Německý kouč na ostře sledovaném postu zůstane i v případě, že tým nezíská španělský titul. Schuster ve čtvrtek prohlásil, že jej o setrvání ujistil prezident klubu Ramón Calderón.

 

ČTK/AP

"Před chvílí jsem se s Calderónem bavil a řekl mi, že i kdybychom ligový titul nezískali, zůstanu. Důvodem je hlavně to, že se snažíme pracovat koncepčně a přebudováváme tým," prohlásil ve čtvrtek Schuster v rozhovoru pro místní stanici Radio Marca.

"V létě nás čeká druhá etapa obměny kádru. Sice věřím, že do ní vstoupíme jako úřadující mistři, ale zároveň cítím naprostou důvěru vedení," dodal Schuster.

Nezdar v boji o španělský titul přitom pro řadu Schusterových předchůdců znamenal odchod a i letos už přispěchala místní média se zvěstmi, že Schusterova pozice je v podobném ohrožení. Real totiž z posledních osmi zápasů pětkrát prohrál a jeho náskok v čele tabulky se ztenčil na pouhé čtyři body. Největší díl kritiky španělských novinářů poté dopadl právě na Schusterovu hlavu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..