Rubriky:

Španělsko

Deportivo Alavés má 15 členů nakažených koronavirem

18. března 2020 10:19 - Praha

Fotbalové kluby ze Španělska, jež je po Itálii druhou nejzasaženější evropskou zemí pandemií koronaviru, hlásí počty nakažených. Patnáct infikovaných členů má Deportivo Alavés, v Espaňolu Barcelona mělo pozitivní test na virus šest lidí.

 

Twitter

V Alavésu se onemocnění týká tří hráčů, sedmi členů realizačního týmu a pěti dalších zaměstnanců. Vedení klubu oznámilo, že nakažení jsou v dobrém stavu, totéž uvedl Espaňol.

"Všichni mají lehké příznaky a postupují podle doporučení lékařů," napsal v prohlášení katalánský celek, který od čtvrtka, kdy byla španělská liga kvůli pandemii Covid-19 přerušena, netrénuje. Všichni hráči do té doby byli také doma v dobrovolné karanténě.

Situace je kritická! hlásí z Itálie český obránce

V pondělí zveřejnila Valencie, že třetina fotbalistů a členů realizačního týmu je nakažená. Podle prohlášení se všichni nakazili při osmifinále Ligy mistrů s Bergamem, jehož první zápas se hrál v Miláně. V Itálii je momentálně epicentrum nákazy.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..